Zielona Truskawkowa

Składniki: Zielona herbata liściasta, płatki słonecznika, owoc truskawki 2,5%, aromaty
15,99 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

China Sencha Truskawkowa

Herbata China Sencha Truskawkowa jest dedykowana wszystkim ceniącym napary aromatyzowane. Do listków senchy zostały dodane liofilizowane truskawki oraz rodzynki, które dodają wyśmienitego, wyrazistego smaku. W Polsce zbiór truskawek przypada na trzecią dekadę maja i czerwiec. Jest to krótki czas na delektowanie się świeżymi polskimi truskawkami. Zielona Sencha z truskawkami przypomni nam ten zjawiskowy czas, nawet w zimowe wieczory. Do mieszanki dodano także pąki róży oraz pąki lawendy dla uzyskania jeszcze doskonalszego smaku oraz aromatu.

Co kryje w sobie China Sencha Truskawkowa?

Herbata China Sencha Truskawkowa to przepyszna owocowa herbata, która wyśmienicie smakuje. China Sencha to herbata, która swoją historię rozpoczęła już w 1738 roku, kiedy to japoński handlarz, Soen Nagatani, opracował zupełnie nową metodę oprawiania zebranych liści. Dzięki niej zebrany surowiec był poddawany działaniu pary wodnej. Ten zabieg pozwolił uzbroić się blaszkom liści w morskie i tropikalne nuty.

W herbacie China Sencha Truskawkowa znajduje się także słodycz liofilizowanej truskawki, rodzynki, pąki róży oraz subtelność lawendy.

Herbata China Sencha Truskawkowa – jak zaparzać?

Herbatę Sencha zaparzamy około 3 minut w temperaturze 80 stopni Celsjusza, dla uzyskania naparu pobudzającego. Gdy chcemy uzyskać napar o działaniu relaksującym powinniśmy zaparzać ją nieco dłużej od 5 do 7 minut. Jednak wówczas herbatka będzie miała delikatny posmak goryczki. Jest szczególnie polecana po posiłkach, gdyż silnie działa na układ trawienny organizmu. Zielona herbata może, a nawet powinna być zaparzana kilka nawet 7 razy. Pierwsze zaparzanie zawiera dużą ilość teiny i będzie działało pobudzająco, z każdym kolejnym zaparzaniem herbatka nabiera właściwości relaksujących i uspokajających.

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty