Yellow River

Składniki: Herbata zielona Sencha, ananas kandyzowany (cukier, kwasek cytrynowy, substancje konserwujące SO2), aromaty, róża płatki, bławatek, mango, mięta liść, słonecznik płatki
Temperatura wody: 75-85°C
Ilość: 2-3 g
Czas parzenia: 1-3 min
Ilość wody: 200 ml
Kraj pochodzenia: UE
16,79 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

China Sencha Yellow River

Herbata China Sencha Yellow River to zielona herbata, która przeniesie nas nad wodospad cenionego smaku. Oprócz liści delikatnej zielonej herbaty znajdziemy tu także kandyzowanego ananasa, który dodaje słodkiego smaku i doskonale komponuje się razem z senchą. W skład mieszanki wchodzą również płatki słonecznika i płatki róży, dzięki którym mikstura jest doskonała w smaku, a także zjawiskowo wygląda. Po zaparzeniu uzyskujemy herbatkę w kolorze jasnozielonym z pląsającymi wokoło różowymi płatkami róży i żółtymi płatkami słonecznika.

Co kryje w sobie zielona herbata China Sencha Yellow River?

Herbata China Sencha Yellow River to głębia doskonałego smaku i nieskazitelne korzyści aromatu. Jej fantastyczny smak pozwala na degustowanie naparu o każdej porze dnia. Podstawą herbaty jest China Sencha – produkt wysokiej jakości przygotowany według japońskiej tradycyjnej receptury. Połączenie suszu z woda daje w efekcie napar o subtelnej sile miodowej barwy. W tej przemyślanej kompozycji odnajdziemy również schowane płatki róży, połyskujący słonecznik oraz cząstki ananasa. Dzięki takiemu zestawowi już pierwszy łyk zagwarantuje Ci pełnię aromatu, od której nie będziesz mógł się oderwać.  

Herbata China Sencha Yellow River – jak zaparzać?

Herbatkę China Sencha Yellow River zaparzamy w temperaturze od 65 do 80 stopni Celsjusza. Łyżeczkę suszu wsypujemy do filiżanki i zalewamy wodą o odpowiedniej temperaturze. Zaparzać możemy także w dzbanuszkach szklanych lub dzbankach żeliwnych. Długości parzenia herbaty ma wpływ na jej działanie. Przy krótkim zaparzaniu od 1 do 3 minut herbatka będzie spełniała rolę pobudzającą, a jeżeli działanie naparu ma być relaksujące pozostawmy listki dłużej w wodzie – około 8 minut. Jednak wtedy herbatka będzie miała więcej posmaku goryczki.

Zieloną herbatkę możemy, a nawet powinniśmy zaparzać do 2 - 3 razy. Należy jednak pamiętać, by każde kolejne zaparzanie wydłużyć do 1 minuty. Następne zaparzanie dostarczy inne walory smakowe i będzie wpływało na nas bardziej relaksująco.

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty