Tropikalna Wyspa

Składniki: Zielona herbata liściasta, skórka pomarańczy, kwiat słonecznika, płatki róży, kocanka kwiat, banan, kiwi, aromaty, krokosz, bławatek
Temperatura wody: 75-85°C
Ilość: 2-3 g
Czas parzenia: 1-3 min
Ilość wody: 200 ml
Kraj pochodzenia: UE
17,84 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

China Sencha Tropikalna Wyspa

Herbata China Sencha Tropikalna Wyspa to zielona herbatka, która przeniesie nas smakiem na tropikalne wyspy. Smak goryczki zielonej herbaty został udoskonalony dzięki innym smakom. Kwiat hibiskusa daje lekko kwaskowaty posmak, banan dodaje słodyczy, a dzięki płatkom róży, słonecznika i krokosza po zaparzeniu unosi się doskonały zapach. Przy takiej herbatce relaks na tarasie przy dobrej książce będzie cudowną odmianą codzienności. Herbatka doskonale smakuje na ciepło jak i na zimno. W upalne dni możemy dorzucić do niej kostkę lodu. Słodycz banana oraz kiwi sprawia, że dla wielu osób nie będzie wymagała dosładzania.

Co kryje w sobie zielona herbata China Sencha Tropikalna Wyspa?

Wiesz, co kryje się za powstaniem zielonej herbaty? Ludzie jak wszystko, co cudowne próbowali wytłumaczyć jej pojawienie się licznymi legendami. Jedna z nich głosi, że to Boski Rolnik pokazał plemieniu ludzkiemu, w jaki sposób wydobywać z blaszek liści wywar o wyjątkowym smaku i obezwładniającym aromacie. W innych podaniach to wielki cesarz przez przypadek miał odkryć jej istnienie. Zielona herbata była jednym z ulubionych napojów ludzi Azji – Chińczyków, Japończyków czy Tajlandczyków. Obecnie możemy znaleźć ją parzącą się w filiżankach na wszystkich kontynentach.

Herbata China Sencha Tropikalna Wyspa to bogactwo smaku, obok którego nie możesz przejść obojętnie. W jej składnikach znajdziesz siłę hibiskusa, który wprowadzi do naparu naturalną kwaskowatość. W skład tej wyjątkowej kompozycji wchodzi także kiwi, która w słodki sposób zaznacza swoją obecność. Są tam także kawałki banana oraz płatki bławatka błyskające w starannie dobranym suszu. Do tego po zalaniu China Sencha Tropikalna Wyspa wodą dostrzeżesz wirujące płatki róży, słonecznika oraz krokosza.

Herbata China Sencha Tropikalna Wyspa – jak zaparzać?

Herbatka China Sencha Tropikalna powinna być zaparzana w temperaturze 65 – 80 stopni Celsjusza. Jedną łyżeczkę suszu wsypujemy do filiżanki i zalewamy wodą o odpowiedniej temperaturze. Dzięki długości parzenia herbaty możemy uzyskać herbatkę pobudzającą, wtedy zaparzanie powinno trwać od 1 do 3 minut. Jeśli działanie naparu ma być relaksujące pozostawmy listki dłużej w wodzie – około 8 minut.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty