China Sencha Kaktusowa

16,79 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

China Sencha Kaktusowa

Przelewasz ją ze swojego czajniczka, krople przejrzystej, miodowej zieleni lądują w Twojej ulubionej filiżance. Już za chwilę uraczysz się wyjątkowym smakiem herbaty China Sencha Kaktusowa. Będziesz mógł zapomnieć o całodniowej krzątaninie i zanurzyć się w hipnotyzującej sile wyjątkowego napoju. Jej wartość opiera się, zarówno na herbacianym suszy imponującej jakości, jak i na dodatkach, takich jak trawa cytrynowa oraz kwiat pomarańczy.

Co skrywa zielona herbata China Sencha Kaktusowa?

Podstawą tego typu herbaty jest oczywiście China Sencha. Napar z jej suszu jest codziennością w azjatyckich domach. Liście zaraz po opuszczeniu plantacji są starannie suszone, by nie mogło dojść do procesu fermentacji. Ze względu na to, że przygotowuje się ją bez mielenia, jest o wiele bardziej intensywna w smaku.

Jej smak trawiasto-owocowy dopełniony przez trawę cytrynową oraz kwiat pomarańczy działa nie tylko odprężająco. Filiżanka naparu może dodać nam cennej energii, która oczyści umysł i sprawi, że będziemy gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań. Trawa cytrynowa dodaje cytrusowej nuty, której dynamikę napędzają barwy rozgrzewającego imbiru. Zbliżając do siebie filiżankę z tą herbatą poczujesz, jak uwalnia się z niej aromat opuncji figowej.

Ten rodzaj herbaty jest wielonaparowy, także będziemy mogli cieszyć się smakiem China Sencha Kaktusowej wielokrotnie.

China Sencha Kaktusowa – jak zaparzać?

Czy jesteś gotowy na prawdziwą symfonię smaków, w której z kolejnym łykiem uwalnia się całe bogactwo? Jeśli tak, to podpowiemy Ci, w jaki sposób zaparzyć Chuna Sencha Kaktusową.

Wsyp jedną łyżeczkę herbaty do filiżanki i zalej ją gorącą wodą, która nie przekracza 80˚C. Czas, jaki trzeba przeznaczyć na jej parzenie, to zwykle 1-2 minuty. Z każdą kolejną chwilą herbata staje się coraz mocniejsza, ale nabiera przy tym więcej goryczy. Najczęściej popełnianym błędem jest zalewanie suszu wrzątkiem i parzenie praktycznie bez limitu czasowego. Taki sposób nie będzie w stanie wydobyć z liści herbaty odpowiednich akcentów.

Bestsellery

Polecane kawy