China Sencha Jaśminowa

26,99 zł

Herbata China Sencha Jaśminowa

China Sencha Jaśminowa jest tradycyjną zieloną herbatka wzbogaconą o naturalny aromat jaśminu oraz kwiatki jaśminu. Płatki jaśminu dodają herbacie delikatności, a aromat który unosi się przy zaparzaniu przenosi nas w odległe miejsca. To herbata, która sprawia, że mamy ochotę na chwilę relaksu. Po zaparzeniu otrzymujemy cudownie pachnący napar o przejrzystej, jasnozielonej barwie. Listki zielonej herbatki są podłużne, zrolowane, wyglądem przypominające długie igiełki. Ujmujące są tutaj płatki jaśminu, doskonale komponujące się w całość mieszanki.

Co kryje w sobie China Sencha Jaśminowa?

Herbata zielona jaśminowa ma działanie relaksujące i odprężające, a także uspokajające. Korzystnie wpływa na skórę ponieważ wykazuje działanie łagodzące oparzenia słoneczne. Jaśmin ma właściwości, które potrafią przeciwdziałać starzeniu, dlatego powinny po niego sięgać osoby dla których ważny jest młody wygląd. Herbatka jaśminowa działa także jak afrodyzjak. Napar z herbatki jaśminowej likwiduje zawartość złego cholesterolu, dzięki temu chroni układ krążenia przed chorobami.

China Sencha Jaśminowa – jak zaparzać?

Jedną łyżeczkę suszu należy wsypać do filiżanki i zaparzyć wodą o temperaturze około 75 stopni Celsjusza. Wodę o takiej temperaturze otrzymujemy 4 minuty po zagotowaniu. Napar zaparzamy około 4 minut, tak by herbatka zachowała swą delikatność. Po zaparzeniu otrzymujemy herbatkę w kolorze lekko pomarańczowym. Ten sam napar możemy zaparzać 3 – 4 razy. Podajemy samą herbatkę, bez dodatków.

Składniki:

Herbata Zielona Jaśminowa.

Kraj pochodzenia:

Chiny.