Owocowa Witaminka

15,99 zł

Owocowa Witaminka

Chcesz pogrążyć się w fuzji owocowego smaku? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie genialną propozycję. Przygotuj filiżankę i zaparz wodę, bo za chwilę doświadczysz niesamowitego smaku i aromatu prosto z najlepszych ogrodów. Owocowa Witaminka – nuta radosnego dzieciństwa i nostalgicznej dorosłości.

Co znajdziesz w Owocowej Witamince?

Samo dobro czerpane z bujnych ogrodów natury. Smak herbatki został zbudowany na wyraźnych nutach hibiskusa, jak większość herbatek owocowych. Wielobarwny kwiat hibiskusa zwanego także kwiatem malwy sudańskiej wprowadza do naparu idealnie głęboki odcień rubinu oraz naturalną kwaskowatość.

Z koron rozłożystych drzew i wybujałych krzewów zostały zebrane jabłka, czarna porzeczka i maliny. Ich obecność zaznacza się w herbatce wielopoziomowością smaków, podniebienną harmonią, która łączy w sobie kwaskowatość i słodycz. Dzięki nim napar może zaoferować Ci bogaty repertuar środków, które będziesz odkrywać krok po kroku, łyk po łyku.

Kolejnymi ze szlachetnych składników znajdujących się w Owocowej Witamince jest skórka róży, jej płatki oraz skórka cytryny. Dzięki nim susz zamienia się w prawdziwą feerię barw i kształtów. Ta nieszablonowa kompozycja ma Ci do zaoferowania wyśmienity smak.

Drobne, czerwone owoce głogu – je także znajdziesz wewnątrz przemyślanej mieszanki. Jego owoce są chętnie wykorzystywane do robienia przetworów, a niektóre gatunki są traktowane jako rośliny ozdobne. W naszej herbatce wykorzystaliśmy jego bogaty potencjał smakowy, byś mógł się nim raczyć na co dzień.

Jak przygotować Owocową Witaminkę?

Proces przygotowania Owocowej Witaminki jest bardzo prosty. Należy wsypać do filiżanki jedną czy dwie łyżeczki suszu i zalać gorącą wodą, której temperatura oscyluje wokół 95 stopni Celsjusza. By wydobyć intensywny smak owoców, należy ją parzyć przez około 8 minut. Po tym czasie zaleca się oddzielić susz od naparu.