Owocowa Wiśnia – Banan

15,99 zł

Owocowa Wiśnia – Banan

Marzysz o owocowej fuzji, która zachwyci Cię swoim głębokim i soczystym smakiem? Chcesz uraczyć się herbacianym nektarem, który zdystansuje Cię do całodziennej krzątaniny? Zaparz sobie filiżankę Herbaty Owocowa Wiśnia-Banan i podaruj sobie chwilę tylko dla siebie.

Co zawiera herbata Owocowa Wiśnia-Banan?

Prezentowana herbata zawiera jeden z najbardziej podstawowych składników owocowych naparów – suszone liście hibiskusa. Ta roślina, znana na świecie również pod nazwą kwiatu malwy sudańskiej, swój początek wzięła w krajach podzwrotnikowych i tropikalnych. Dziś zachwyca na całym świecie bogatym aromatem i nieprawdopodobnie rubinową barwą. Hibiskus posiada wiele prozdrowotnych właściwości. W naturalnie kwaskowatym smaku znajdziemy wiele witaminy C oraz substancji wspomagających regulację ciśnienia krwi.

Herbata Wiśnia-Banan to prawdziwa unia smaków. Z jednej strony liofilizowana wiśnia o nieco łagodniejszym smaku, niż by to miało miejsce w przypadku surowego owocu, z drugiej słodkie kawałki banana. To połączenie daje pełny aromat naparu.

Głęboki burgund aronii zawiera wiele związków roślinnych oraz witamin, które pomagają naszemu organizmowi uodpornić się na różnego rodzaju choroby. Minimalizują ryzyko przeziębienia. Spośród całego repertuaru witamin warto wymienić witaminę C, te z grupy B oraz E.

Ukoronowaniem wielobarwnego bukietu smaków i aromatów herbacianego naparu jest skórka róży. Oprócz oczywistych walorów smakowych jest także bogatym źródłem naturalnego błonnika i witamin.

Jak ją parzyć?

Przygotowanie herbaty Owocowa Wiśnia-Banan jest nader proste i zajmie Ci tylko chwilkę. Zagotuj wodę, w międzyczasie wsyp do filiżanki jedną bądź dwie łyżeczki suszu. Zalej je gorącą wodą o temperaturze zbliżonej do 95 stopni Celsjusza. By nasz napar był intensywnie owocowy, parz go przez około 8 minut. Po tym czasie oddziel susz od herbaty.