Owocowa Wiśnia – Banan

15,99 zł

Owocowa Wiśnia – Banan

Marzysz o owocowej fuzji, która zachwyci Cię swoim głębokim i soczystym smakiem? Chcesz uraczyć się herbacianym nektarem, który zdystansuje Cię do całodziennej krzątaniny? Zaparz sobie filiżankę Herbaty Owocowa Wiśnia-Banan i podaruj sobie chwilę tylko dla siebie.

Co zawiera herbata Owocowa Wiśnia-Banan?

Prezentowana herbata zawiera jeden z najbardziej podstawowych składników owocowych naparów – suszone liście hibiskusa. Ta roślina, znana na świecie również pod nazwą kwiatu malwy sudańskiej, swój początek wzięła w krajach podzwrotnikowych i tropikalnych. Dziś zachwyca na całym świecie bogatym aromatem i nieprawdopodobnie rubinową barwą. Nikt nie przejdzie obok niej obojętny.

Herbata Wiśnia-Banan to prawdziwa unia smaków. Z jednej strony liofilizowana wiśnia o nieco łagodniejszym smaku, niż by to miało miejsce w przypadku surowego owocu, z drugiej słodkie kawałki banana. To połączenie daje pełny aromat naparu.

Głęboki burgund aronii to szansa na odkrycie niepowtarzalności smaku. Nieco cierpka aronia, w czasie kwitnienia objawiająca się białymi kwiatami, a w okresie dojrzałości dająca czarne owoce, wprawia nasze kubki smakowe w przyjemny trans.

Ukoronowaniem wielobarwnego bukietu smaków i aromatów herbacianego naparu jest skórka róży. Oprócz oczywistych walorów smakowych jest także bogatym źródłem naturalnego błonnika i witamin.

Jak ją parzyć?

Przygotowanie herbaty Owocowa Wiśnia-Banan jest nader proste i zajmie Ci tylko chwilkę. Zagotuj wodę, w międzyczasie wsyp do filiżanki jedną bądź dwie łyżeczki suszu. Zalej je gorącą wodą o temperaturze zbliżonej do 95 stopni Celsjusza. By nasz napar był intensywnie owocowy, parz go przez około 8 minut. Po tym czasie oddziel susz od herbaty.