Czarna Porzeczka

Składniki: Hibiskus, jabłko, aronia, skórka dzikiej róży, tarnina, śliwka, bez czarny, porzeczka czarna 13%, rodzynki, wiśnia, aromat
Temperatura wody: 100°C
Ilość: 2-3 g
Czas parzenia: 10-12 min
Ilość wody: 200 ml
Kraj pochodzenia: UE
15,74 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Herbaty owocowe to świetne rozwiązanie, gdy odczuwasz pragnienie. Są bardzo dobre zarówno jako gorący napój, jak i chłodny. Z kostkami lodu będzie orzeźwiał w upalne dni. Owocowa Czarna Porzeczka to smak, który każdy z nas nosi w swoim sercu już od dzieciństwa. Któż z nas nie pamięta słodko-kwaśnych kompotów spijanych z przezroczystych szklanek?

Co kryje w sobie Owocowa Czarna porzeczka?

Podstawą niemalże wszystkich mieszanek owocowych herbat jest hibiskus. To roślina nazywana także nie bez przyczyny – chińską różą – wprowadza do napoju naturalną kwaskowatość. Hibiskus to kwiat o pięknym kielichu, który jest używany także jako dekoracja. Hibiskus – kwiat malwy sudańskiej – upodobał sobie miejsca o ciepłym klimacie. To tam pod okiem gorącego słońca rośnie w siłę smaku. Kolejnym niezwykle cennym składnikiem jest oczywiście czarna porzeczka. Czarna porzeczka należy do rodziny agrestowatych. Jest jednym z ulubionych krzaków działkowiczów, jak i plantatorów. To ona wprowadza do naparu siłę ciemnej czerwieni. Oprócz tego wśród suszu będziesz mógł także dojrzeć kawałki jabłka i skórkę róży. Całości dopełnią pokruszone liście malin i delikatne róży. Taka kompozycja może zaowocować jedynie wyjątkowym smakiem i aromatem, któremu nie można się oprzeć.

Jak ją zaparzać?

Każda herbata ma swoje indywidualne wytyczne, jeśli chodzi o sposób jej zaparzania. Nie inaczej jest w przypadku herbat owocowych. Jak zatem zaparzać Czarną porzeczkę? Wsyp łyżeczkę suszu do filiżanki i zalej ją wodą o temperaturze około 95 stopni Celsjusza. Po czasie 2-3 minut usuń fusy. Nie pozostaje Ci już nic innego, jak cieszyć się wyśmienitym smakiem Owocowej Czarnej Porzeczki.

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty