Cesarska Żurawina

Herbata Cesarska Żurawina w której bazę stanowi hibiskus jest wyjątkowym naparem o kwaskowatym smaku. Dodatkowo wzbogacona została w suszone kawałki jabłka, płatki i skórki róży oraz owoce żurawiny.
Data dostarczenia: 1-2 days
14,99 zł

Cesarska Żurawina

Herbata owocowa to niekiedy odskocznia od zwykłej czarnej, zielonej czy czerwonej herbaty. W swoim składzie zawiera susz owocowy wzbogacony w kawałki owoców. Pijąc owocową herbatę upewnijmy się czy w jej składzie zawarte są prawdziwe owoce czy tylko ich aromaty. Bowiem aromatyzowane herbaty nie posiadają żadnych właściwości prozdrowotnych, które niosą ze sobą napary z prawdziwych, ususzonych owoców i ich liści. Herbata Cesarska Żurawina w której bazę stanowi hibiskus jest wyjątkowym naparem o kwaskowatym smaku. Dodatkowo wzbogacona została w suszone kawałki jabłka, płatki i skórki róży oraz owoce żurawiny.

Co kryje w sobie herbata Cesarska Żurawina?

Największą część naparu stanowi hibiskus, który w medycynie ludowej jest znany od dawna. Jej prozdrowotne właściwości są ogromne. Wpływa na prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, dzięki temu też ma działanie przeciwmiażdżycowe. Zawartość witaminy C, która w hibiskusie jest ogromna ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Natomiast żurawina, która także znalazła się w składzie cesarskiej herbatki ma doskonały wpływ na układ moczowy. Pozwala zwalczać infekcje powstałe w pęcherzu moczowym. Zapobiega groźnym dla życia zakrzepom krwi i zapobiega rozwojowi miażdżycy.

Herbata Cesarska Żurawina – jak zaparzać?

Łyżeczkę suszonych owoc ów należy wsypać do filiżanki i zalać wodą o temperaturze około 95 stopni Celsjusza. Wodę o takiej temperaturze otrzymamy 2 - 4 minuty po zagotowaniu. Napar zaparzamy 3 - 5 minut. Napar na bazie hibiskusa z dodatkiem owoców możemy zaparzać tylko jeden raz.

Składniki:

Hibiskus, suszone kawałki jabłka, płatki i skórki róży, owoce żurawiny.

Kraj pochodzenia:

Sudan.