Herbata owocowa

W tej kategorii znajdziemy napary z suszonych, kandyzowanych i liofilizowanych owoców oraz suszonych ziół. Nie jest to oczywiście herbata, tylko napar z owoców, jednak najczęściej jest właśnie tak kategoryzowana. Mieszanki owocowe, które posiadamy w naszym sklepie w większości są przygotowane na bazie hibiskusa. Roślina ta wspaniale komponuje się z większością owoców, a jej dominująca rola w naparze daje zdrową bazę pod owocowe mieszanki.

Właściwości herbat z hibiskusem.

Hibiskus wykazuje dużą aktywność przeciwutleniającą, zwalcza wolne rodniki w organizmie i nie pozwala na ich rozwój. Co chroni organizm przed chorobami cywilizacyjnymi takimi jak nowotwory, cukrzyca czy choroby serca.  Taką naturalną owocową herbatkę można pic bez obaw. Nie zawiera kofeiny, dzięki temu jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, a także dzieci. Większość herbat owocowych pakowana jest do torebek, jednak taki susz nie będzie zawierał tyle cennych składników, które będziemy mogli znaleźć w kawałkach owocowych. Tam owoce są odpowiednio przygotowane do przechowywania, dzięki temu mieszanki zachowują walory smakowe i właściwości zdrowotne.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Cesarska Żurawina

Herbata Cesarska Żurawina w której bazę stanowi hibiskus jest wyjątkowym naparem o kwaskowatym smaku. Dodatkowo wzbogacona została w suszone kawałki jabłka, płatki i skórki róży oraz owoce żurawiny.
14,99 zł

Herbata malinowa

Doskonała herbata na jesienne lub zimowe dni. Napar z hibiskusa, aronii i maliny na pewno poprawi nastrój. A przy okazji będzie wspomagać serce i układ krwionośny. Warto zaopatrzyć się już teraz.
15,29 zł

Hibiskus

15,99 zł