Ziołowa Żołądkowa

15,99 zł

Ziołowa Żołądkowa 

Chciałbyś wypić filiżankę herbaty, której bukiet będzie zawierał bogaty repertuar ziół, a przy tym będzie przyjemna w smaku? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie herbatkę Ziołową Żołądkową, która oprócz właściwości prozdrowotnych, zachwyci Cię swoim aromatem. Nasza herbatka pochodzi z Chin.

Co skrywa herbata Ziołowa Żołądkowa?

Jednym z powodów powstania herbatek ziołowych było wsparcie naszego organizmu. Zioła pieczołowicie zbierano, suszono, a następnie robiono z nich wywar, który miał zaradzić konkretnym dolegliwościom, a przynajmniej osłabić ich objawy. Obecnie jest bardzo podobnie, jednakże o wiele bardziej docenia się smak ziół. Ziołowe kompozycje zyskują na popularności również dzięki szlachetnym składnikom, w które jest wzbogacany susz. Herbatki ziołowe są przygotowywane w celu wsparcia organizmu. Mamy herbatki poprawiające ogólny stan zdrowia, herbatki na przeziębienie, na wzmocnienie odporności, a także korzystnie wpływające na układ oddechowy.

W naszym herbacianym zielniku znajdziesz Ziołową Żołądkową, która wyróżnia się repertuarem środków, mających na celu poprawić stan Twojego żołądka. W jej składzie znajdziesz susz zielonej herbaty. Jest on bazą wyjściową dla pozostałych elementów. Niezwykle świeży i intensywny aromat zawdzięcza obecności mięty, a także trawy cytrynowej. Aromatyczna kompozycja herbatki ziołowej jest zbudowana także na podstawie uspokajającego smaku melisy, pokrzywy, skrzypu, a także słodkiej żurawiny, która łagodzi gorzki posmak ziół. Wisienką na torcie jest skórka róży – źródło błonnika i witaminy C. Za sprawą takiego zestawienia otrzymany napar będzie świetną alternatywą dla innego rodzaju herbat. Bogate walory smakowe i aromatyczne oraz szereg czynników aktywnych – to zawiera się w naparze Ziołowej Żołądkowej.

Jak parzyć Ziołową Żołądkową?

Przy tak bogatym bukiecie ziół możemy zastanawiać się jak parzyć tego rodzaju herbatę? Aby wywar nabrał mocy i zyskał na intensywności, należy zalać susz gorącą wodą o temperaturze zbliżonej do 95 stopni Celsjusza i trzymać ją pod przykryciem przez co najmniej 10 minut. Po tym czasie nie zostaje Ci nic innego jak zasiąść na swoim fotelu i raczyć się wyjątkowymi właściwościami ziołowej herbatki.