Herbata Ziołowa Żołądkowa

15,99 zł

Herbata Ziołowa Żołądkowa 

Chciałbyś wypić filiżankę herbaty, której bukiet będzie zawierał bogaty repertuar ziół, a przy tym będzie przyjemna w smaku? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie herbatkę Ziołową Żołądkową, która zachwyci Cię swoim aromatem. Nasza herbatka pochodzi z azjatyckich ziem, a za kolebkę swych narodzin obrała sobie Chiny.

Co skrywa herbata Ziołowa Żołądkowa?

Niezwykle świeży i intensywny aromat zawdzięcza obecności mięty, a także trawy cytrynowej. Aromatyczna kompozycja herbatki ziołowej jest zbudowana także na podstawie uspokajającego smaku melisy. Zawartość przyjemnego naparu zawiera także pokrzywę – roślinę, gęsto ścielącą ziemie niemalże wszystkich kontynentów. Subtelna skórka róży, hipnotyzujący aromat mięty i rumianku, a także niezawodny skrzyp – to przemyślana mieszanka, która buduje siłę prezentowanego suszu. Wśród komponentów herbaty ziołowej żołądkowej błyszczą także intensywne barwy żurawiny, która swoją słodyczą łagodzi gorzki posmak ziół i wprowadza do naparu nową perspektywę. Perspektywę, obok której nikt nie pozostanie obojętny. Za sprawą takiego zestawienia otrzymany napar będzie świetną alternatywą dla innego rodzaju herbat. Bogate walory smakowe i aromatyczne – to zawiera się w naparze Ziołowej Żołądkowej.

Jak parzyć Ziołową Żołądkową?

Moment parzenia herbaty jest kluczowy dla otrzymania pełni smaku. Przy tak bogatym bukiecie ziół możemy zastanawiać się jak parzyć tego rodzaju herbatę? Aby wywar nabrał mocy i zyskał na intensywności, należy zalać susz gorącą wodą o temperaturze zbliżonej do 95 stopni Celsjusza i trzymać ją pod przykryciem przez co najmniej 10 minut. Po tym czasie nie zostaje Ci nic innego jak zasiąść na swoim fotelu i raczyć się wyjątkowymi właściwościami ziołowej herbatki.