Herbata zielona | Korea Green Top | Naturalna

Składniki: Zielona herbata liściasta
Temperatura wody: 75-85°C
Ilość: 2-3 g
Czas parzenia: 1-3 min
Ilość wody: 200 ml
Kraj pochodzenia: Korea Płd.
31,49 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Wyjątkowo delikatna, subtelna zielona herbata Korea Green Tea OP o niezwykle kwiatowym aromacie. Pochodzi ona z upraw „Green Fields” – naturalnych plantacji położonych na wybrzeżach Korei Południowej. Panujące w tych rejonach warunki są idealne do uprawy zielonej herbaty – promienie słoneczne, niewielkie opady deszczu i niesamowicie żyzne gleby! Plantacje te są całkowicie organiczne. Proces produkcji przebiega w 100% ręcznie! Po zaparzeniu napar ma żółto-zielony kolor i lekki słodki smak. W aromacie daje się wyczuć delikatny zapach kwiatu bambusa. Herbata zielona Korea Green Tea OP to doskonały dodatek do potraw kuchni azjatyckiej!

Najczęściej zielone herbaty są w smaku dużo delikatniejsze od czarnych. Ponadto dostarczają znacznie więcej cennych składników. Duży wpływ ma na to sposób przygotowywania - zielona odmiana powstaje z liści, które nie są poddawane procesowi fermentacji. Zamiast tego od razu po zerwaniu ulegają dokładnemu suszeniu. Herbata zielona Korea Green Tea OP jest więc w 100% naturalna i zdrowa!

 

Poleca się, aby 1 łyżeczkę herbaty zielonej Korea Green Tea OP zalać wodą o temperaturze około 80 stopni Celsjusza. Napar należy parzyć od 1 do 3 minut pod przykryciem. Nie należy wydłużać podanego czasu, gdyż może to przyczynić się do powstania gorzkiego posmaku. Napar można z powodzeniem parzyć wielokrotnie – do 3 razy. Z każdym parzeniem herbata uzyskuje inną aromatyczność. Za najbardziej wartościowy uważa się napój z drugiego parzenia, a najmniej – z pierwszego.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bestsellery

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty