Herbata zielona | Egzotyczna | Aromatyzowana

Składniki: Herbata zielona Sencha, jabłko, aromaty, skórka pomarańczy, goździk cały, pigwa, kiwi, papaja, imbir, nagietek, bławatek
Temperatura wody: 75-85°C
Ilość: 2-3 g
Czas parzenia: 1-3 min
Ilość wody: 200 ml
Kraj pochodzenia: UE
17,84 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Najważniejszym składnikiem niniejszej kompozycji jest zielona herbata Sencha, przez znawców uznawana za jeden z najlepszych herbacianych gatunków. Smak naparu wzbogacają tu jednak niezwykle aromatyczne dodatki – między innymi egzotyczne owoce oraz korzenne przyprawy. Takie połączenie składników pozwala uzyskać pyszny napój, który pobudza wszystkie zmysły i jednocześnie zapewnia cudowne odprężenie. 

Co kryje w sobie Herbata zielona aromatyzowana egzotyczna?

Największymi miłośnikami herbaty Sencha są Japończycy, którzy piją ją niemal do każdego posiłku. Od zwykłej zielonej herbaty odróżnia ją bardziej intensywny smak, a także silniejsze działanie pobudzające. W tej kompozycji, oprócz Senchy, znajduje się cały wachlarz aromatycznych dodatków. Wśród nich są przede wszystkim owoce takie jak jabłko, skórka pomarańczowa, pigwa, kiwi oraz papaja, które sprawiają, że napar jest słodki i orzeźwiający. Imbir i goździki to z kolei pikantne przyprawy, których smak w napoju łagodzą kwiaty nagietka i bławatka. Wszystkie te składniki są naturalne i tak skomponowane, że świeżo przyrządzona z nich herbata zachwyci Cię niepowtarzalnym zapachem oraz wyrazistym smakiem. 

Herbata zielona aromatyzowana egzotyczna – jak zaparzać?

Podobnie jak pozostałe zielone herbaty, także Sencha nie lubi wrzątku. Chcąc przygotować smaczny napar na jej bazie, przestudź wodę do temperatury 75-85 stopni Celsjusza i dopiero wtedy zalej nią przygotowaną wcześniej porcję suszu. Pamiętaj także o właściwym czasie zaparzania, który nie powinien przekraczać 3 minut. 

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty