Herbata zielona | Ceylon Green OP | Naturalna

Składniki: Zielona herbata liściasta
Temperatura wody: 75-85°C
Ilość: 2-3 g
Czas parzenia: 1-3 min
Ilość wody: 200 ml
Kraj pochodzenia: Sri Lanka
27,29 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

W 100% organiczna zielona herbata Ceylon Green OP Organic! Pochodzi z upraw ekologicznych położonych na Cejlonie – na Sri Lance. Oznacza to, że do jej produkcji nie wykorzystano jakichkolwiek substancji syntetycznych czy chemicznych. Plantacje krzewów herbacianych zielonej odmiany wznoszą się tam wysoko w górach - aż 1000 m n.p.m. i są uważane za najstarsze ogrody herbaciane na świecie! Po zaparzeniu napar Ceylon Green Tea uzyskuje przejrzystą, żółtą barwę. W smaku jest niezwykle delikatna, świeża, orzeźwiająca. Daje się wyczuć subtelne zielone nuty.

Obecny w nazwie Ceylon Green Tea OP Organic skrót OP – tzw. Orange Pekoe, nawiązuje do formy herbaty i procesu jej powstania. W tym przypadku susz zawiera całe, mocno skręcone liście, które urosły dzięki zasadzeniu równie kompletnych listków. Napar można z powodzeniem parzyć wielokrotnie, poleca się 2-3 razy. Najwięcej cennych składników uzyskujemy w wyniku drugiego parzenia, a najmniej – z pierwszego. 2-3 gramy zielonej herbaty należy zalać 200 ml wody o temperaturze 75-85 stopni Celsjusza. Parzenie nie powinno trwać dłużej niż 1-3 min, gdyż spowoduje to powstanie gorzkiego posmaku.

Oferowana w naszym sklepie Ceylon Green Tea OP Organic uznaje się za całkowicie naturalny antydepresant. Działa odprężająco i regenerująco po wyczerpującym dniu. Pita rano orzeźwia i dodaje pozytywnej energii na cały dzień! Posmakuj i wczuj się w klimat gorącej, egzotycznej Sri Lanki! Może akurat zakochasz się w wyjątkowych smakach Południowej Azji?

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bestsellery

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty