Herbata owocowa | Banana Frost | Aromatyzowana

27,92 zł
22,34 zł
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Mieszanka Banana Frost to przepyszna herbatka owocowa z dodatkiem Sencha, w której główną rolę odgrywa najwyższej jakości susz z wielu gatunków owoców. Jeśli masz ochotę na orzeźwiający napój przygotowany na bazie najlepszych naturalnych składników, wybierz tę aromatyczną kompozycję, która zachwyci Cię bogactwem owocowych smaków i aromatów. 

Co kryje w sobie herbatka owocowa aromatyzowana Banana Frost?

Wbrew temu, co sugeruje nazwa mieszanki, nie znajdziesz w niej bananów, ani żadnych innych egzotycznych owoców. Zamiast tego po zaparzeniu napar odkryje przed Tobą cały wachlarz owocowych smaków znanych z polskich sadów i lasów. Będą to między innymi: jabłka, aronia, wiśnia, dzika róża, bez, tarnina, jeżyna, a nawet jarzębina i głóg. W herbatce wyczujesz również aromaty kwiatu słonecznika, a przede wszystkim zielonej herbaty Sencha, która jest jednym z najważniejszych składników. Ten rodzaj charakteryzuje się innym sposobem obróbki listków, czego efektem jest ich charakterystyczny kształt oraz intensywny smak powstającego z nich naparu. 

Herbatka owocowa aromatyzowana Banana Frost – jak zaparzać?

Kompozycja Banana Frost składa się przede wszystkim z suszu owocowego, dlatego należy zalać jego porcję wrzątkiem, czyli wodą o temperaturze 100 stopni Celsjusza. Herbatkę zaparzaj około 10-12 minut, ponieważ ten czas pozwoli wydobyć z naparu najwięcej smaku oraz aromatu. Napój doskonale smakuje świeżo po zaparzeniu, a także po przestudzeniu. Ze względu na obecność Senchy może działać lekko pobudzająco.

Bestsellery

Polecane kawy