Herbata Fit

20,95 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Herbata Fit

Poszukujesz herbaty, która charakteryzuje się smakiem pełnym energii i wyjątkowego aromatu? Jeśli tak, to poszukujesz Herbaty Fit. Starannie wyselekcjonowane składniki to repertuar fantastycznego smaku. Już po pierwszym łyku zrozumiesz, że ten napar był tym, czego potrzebowałeś.

Co kryje w sobie Herbata Fit?

Herbata Fit to zestaw składników, z których każdy pełni określoną funkcję. Nic nie znalazło się w tej kompozycji przez przypadek. Na susz składa się herbata zaliczana do czerwonych – Pu-Erh. Jej ojczyzną jest prowincja Junnan położona w Chinach. Jest pokrewna czarnej herbacie, jednak poddana dodatkowemu procesowi fermentacji, zyskuje zupełnie inny wymiar. Mate Green to kolejny cenny składnik tego zestawienia. Mate Green jest zieloną Yerba mate zbieraną w Brazylii. Składa się prawie w całości z zielonych liści ostrokrzewu paragwajskiego. Znajdziemy tu także hibiskus nazywany nie bez przyczyny różą chińską. Dzięki niemu napar zyskuje naturalny kwaskowaty aromat. Wśród suszu możemy dopatrzyć się także liści maliny.

Herbata Fit – jak zaparzać?

Jeśli chcemy, by cała moc potencjału herbaty została uwolniona, musimy ją odpowiednio przygotować. Kluczem do sukcesu, a może wypadałoby powiedzieć do smaku, są odpowiednio dobrane proporcje oraz właściwa temperatura wody. Wsypujemy jedną łyżeczkę suszu do filiżanki i zalewamy wrzątkiem, lub wodą o temperaturze 95 stopni Celsjusza. Przykrywamy spodkiem i odstawiamy do zaparzenia około 3 – 7 minut.  Dzięki przykryciu olejki eterycznie nie uciekną, a my będziemy mogli cieszyć się nie tylko smakiem, ale także aromatem tego cudownego naparu. Na koniec przecedzamy napar i delektujemy się pyszną herbatką.

Polecane kawy