Herbata czarna | Kenia PF 1 Rukuriri | Naturalna

Składniki: Czarna herbata liściasta
Temperatura wody: 100°C
Ilość: 2-3 g
Czas parzenia: 2-5 min
Ilość wody: 200 ml
Kraj pochodzenia: Kenia
13,64 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Niezwykle esencjonalna, silnie pobudzająca czarna herbata Kenia Rukuriri PF1 to jedna z najmocniejszych propozycji w naszym asortymencie! Doskonała na poranne ożywienie przed trudnym dniem w pracy lub błyskawiczną regenerację po nieprzespanej nocy. Herbata pochodzi z samego centrum tzw. Czarnego Lądu – Kenii. Właśnie tam dzięki doskonałym warunkom do jej uprawiania – klimat oraz gleba – powstała ogromna Rukuriri Tea Factory, łącząca w sobie blisko 9000 tamtejszych gospodarstw. Czarna herbata Kenia Rukuriri PF1 charakteryzuje się silnie owocowym, ale przy tym delikatnym smakiem. Obecna frakcja PF1 oznacza specjalną obróbkę liścia, czyli w tym przypadku z przeznaczeniem do torebek ekspresowych.

Oferowana mieszanka jest szczególnie popularna w krajach anglojęzycznych, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Dzieje się tak ze względu na możliwość uzyskania z niej kultowej „English Tea”, czyli herbaty z dodatkiem mleka. Wystarczy dodać 2-3 łyżki stołowe do naparu.

Poleca się, aby czarną herbatę Kenia Rukuriri zalać wrzątkiem o temperaturze 95-96 stopni Celsjusza. Na jedną łyżeczkę suszu należy wykorzystać ok. 150 ml wody. Czas parzenia wynosi od 3 do 5 minut. Oferowany napój ma mocny, wyrazisty smak i bogaty, łatwo rozpoznawalny aromat. Doskonale orzeźwia, pobudza, a tym samym gwarantuje dużą dawkę energii na cały dzień! Najlepiej spożywać go rano, co ważne - nie częściej niż raz dziennie! To najlepszy – naturalny zamiennik kawy. Posmakuj i zakochaj się w smakach gorącej Afryki!

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bestsellery

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty