Herbata czarna | Assam TGFOP 1 Bokel | Naturalna

Składniki: Czarna herbata liściasta
Temperatura wody: 100°C
Ilość: 2-3 g
Czas parzenia: 2-5 min
Ilość wody: 200 ml
Kraj pochodzenia: Indie
19,94 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Miłośnikom klasycznej, czarnej herbaty niewątpliwie przypadnie do gustu proponowany napar Assam TGFOP1 Bokel, który charakteryzuje się mocnym, intensywnym oraz bardzo wyrazistym smakiem. Czarny susz po zaparzeniu ma ciemną, głęboką barwę brązowo-bursztynową. Oprócz niezaprzeczalnych walorów smakowych herbata Assam TGFOP1 Bokel charakteryzuje się również niezwykłym, pobudzającym zapachem. Ten rodzaj mieszanki assamskiej, polecany jest przede wszystkim osobom, które wolą mocniejszy, goryczkowaty smak. Assam TGFOP1 Bokel to herbata pochodząca z północno-wschodnich Indii, jednak jest ona równie popularna w Europie. Napoje z prowincji Assam uznawane są za jedne z najlepszych na świecie, gdyż zawierają duże ilości dwóch pierwszych liści z krzewów z pączkami. Miłośnicy czarnych herbat, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez wypicia mocnego, pobudzającego naparu, z całą pewnością powinni sięgnąć właśnie po tę propozycję. Niezwykle intensywny smak owego napoju, zagwarantuje pobudzenie i energię na cały dzień.

Nasz sklep internetowy oferuje Klientom herbatę Assam TGFOP1 Bokel w najlepszej, najkorzystniejszej cenie. Takiej okazji nie można przegapić. Kupując ten towar, pamiętaj, by przechowywać go w suchym oraz ciemnym miejscu, dzięki czemu susz zachowa świeżość na dłużej.

Aby wydobyć z herbaty najdoskonalszy smak i aromat, należy parzyć ją przez około 3-5 minut, zalewając wodą o 100 stopniach Celsjusza. Na 200 ml wystarczy łyżeczka suszu, czyli około 2-3 gramy.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bestsellery

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty